شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران

miranahan

بازرگانی آهن و فولاد میران با مديريت سيد كاظم حسينى ، نایب رئیس اتحاديه آهن وفولاد استان تهران و عضو هيئت مديره شركت تعاونى آهن و فولاد استان تهران با بيش از 35 سال سابقه در زمينه فروش انواع آهن آلات نظیر ميلگرد، تيرآهن، هاش، نبشى و ناودانى در کنار سابقه عضويت در اتحاديه آهن فروشان تهران و عضویت در تعاونى آهن فروشان تهران آهن میران علاوه بر عرضه میلگرد در عرضه سایر آهن آلات همچون محصولات مفتولی شامل مش ساخمانی، رابیتس و سیم رابیتس، سیم آرماتور و انواع توری نیز فعالیت می نماید. .

تماس با ما

در کنار موارد گفته شده :

در کنار این موارد آهن میران سعی کرده است با عرضه ی انواع تیراهن و هاش نقش بسزایی در کاهش قیمت کاذب خرید آهن آلات در انواع مختلف داشته باشد. انواع پروفیل ، انواع نبشی و ناودانی و عرضه بولت ساختمانی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بخش دیگری از آهن آلات متنوعی است که توسط آهن میران عرضه می شود. شما بازدید کنندگان گرامی می توانید با مراجعه به هر یک از بخش های مربوطه در سایت خرید آهن آلات آهن میران نسبت به خرید آهن آلات مورد نیاز خود با مناسب ترین قیمت اقدام نمایید

مشاوران ما:

برای اطلاع از قیمت میلگرد و خرید آهن آلات با کارشناسان ما در آهن میران تماس حاصل فرمایید. اطلاعات بیشتر را درباره خرید آهن آلات می توانید از طریق تماس با شماره های زیر به دست آورید.

تلفن تماس مشاوره خرید آهن آلات :
02166670609 – 02166674482 – 02166674483

شما می توانید برای مطالعه لیست قیمت هر یک از دسته بندی محصولات زیر روی لینک مربوطه آن کلید کنید (تمامی قیمت ها به صورت روزانه به روزرسانی می شوند)

دسته بندی محصولات

وبلاگ

شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران فعالیت خود را از سال 1365 بصورت حرفه ای در زمینه فروش آهن آلات از قبیل نبشی-ناودانی-تیرآهن-هاش با مدیریت سید کاظم حسینی نایب رئیس اتحادیه آهن و فولاد استان تهران آغاز نموده و طی این مدت تجربه های ارزنده ای در زمینه تامین و توزیع در صنعت فولاد کشور داشته است
در همین راستاجهت ارائه خدمات گسترده و هرچه بهتر به مشتریان گرامی در خصوص خریدو فروش رسمی آهن آلات شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران در سال 1399 با مدیریت سید مهدی حسینی تاسیس و به ثبت رسید.

برای اطلاع از قیمت میلگرد و خرید آهن آلات با کارشناسان ما در آهن میران تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر را درباره خرید آهن آلات می توانید از طریق تماس با شماره های زیر به دست آورید.

تلفن تماس مشاوره خرید آهن آلات :
02166670609 – 02166674482 – 02166674483

تماس با ما

ایمیل: info@miranahan.com


بازرگانی آهن و فولاد میران

miran ahan

لوگو
درباره ما