کاربردهای میلگرد صنعتی

میلگرد صنعتی با توجه به نیاز صنایع به میلگرد، تولید و به بازار مصرف عرضه میشود. میلگرد صنعتی برای مصارف ساختمانی مناسب نیست و تنها از آن در بخش های صنعتی استفاده میشود. برای ساخت میلگرد صنعتی از فولاد که یکی از مهمترین فلزات در ساخت میلگرد محسوب میگردد استفاده میشود. میلگرد های صنعتی از لحاظ قطر و همچنین ساختار با میلگردهای معمولی متفاوت هستند. بیشتر میلگردهایی که امروزه در بخش ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند از نوع آجدار هستند در صورتیکه میلگردهای صنعتی از هیچگونه آجی بر روی خود نبوده و سطح آنها کاملا صاف و سیقلی میباشد. البته میلگردهای صنعتی آجدار نیز وجود دارند که برای برخی فعالیت های صنعتی استفاده میشوند ولی به طور کلی میلگردهای با سطح صاف و سیقلی  در صنایع کاربرد بیشتری دارند. قطر این میلگردها بیشتر از میلگرد های معمولی است و به مراتب از مقاومت خمشی بیشتری نیز برخوردار هستند.

خرید میلگرد صنعتی

میلگردهای صنعتی نیز مانند دیگر محصولات فلزی در دو نوع مرغوب و نا مرغوب تولید میشوند که از این رو  باید به این موضوع یعنی مرغوب بودن میلگردها قبل از خرید توجه داشته باشید. میلگردهای مرغوب از مواد اولیه با کیفیت تولید شده اند که میتواند مقاومت کششی و همچنین پایداری میلگرد را چندین برابر افزایش دهد. برای پی بردن به مرغوبیت میلگرد باید مراکز معتبر را برای خرید انتخاب کنید که فلزات استاندارد و تایید شده را بفروش میرسانند. خرید میلگرد صنعتی باید با توجه به سایز آن انجام شود. میلگرد های صنعتی از سایزبندی های متفاوتی برخوردار هستند و در دو نوع آجدار و بدون آج تولید میشوند که متناسب با نیاز خود باید میلگرد مناسب را انتخاب و خریداری کنید. شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران  از شرکت های فعال در زمینه فروش میلگردهای صنعتی و دیگر آهن آلات میباشد که تنها محصولات استاندارد را عرضه میکند و برای خرید از این مجموعه تنها یک تماس با کارشناسان شرکت کافیست.

 قیمت میلگرد ساده صنعتی به شرط رزوه و کشش 

 

10 ساده 6 متری  16500

12 الی 28 ساده 6 متری 17500

32 الی 42  ساده  6 متری 18500

برای خرید میلگرد صنعتی با کارشناسان ما در بازرگانی آهن و فولاد میران تماس حاصل فرمایید

تلفن تماس :66670565

02166670609

برای مشاهده قیمت میلگرد به صفحه لیست قیمت میلگرد در صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید.
همچنین میتوانید برای دریافت لحظه ای قیمت انواع آهن آلات در کانال تلگرامی بازرگانی آهن و فولاد میران عضو شوید لینک کانال در سایت موجود میباشد