کاربردهای میلگرد آجدار

میلگرد آجدار از پر کاربردترین و رایج ترین نوع میلگرد برای ساخت سازه های بتنی میباشد که میتواند مقاومت کششی بسیار خوبی را برای بتن بوجود آورد و از تخریب بافت آن بر اثر فشار وارد آمده حاصل از وزن زیاد جلوگیری کند. میلگرد آجدار همانطور که از نامش نیز پیداست از آج و یا همان شیار بر روی خود برخوردار است که در واقع وظیفه درگیر نمودن میلگرد با بتن نیز بر عهده همین آج ها میباشد. این آج ها به گونه ای با بتن چسبندگی ایجاد میکنند که به هیچ وجه حتی با تکان های شدید همچون تکان های حاصل شده از زمین لرزه نیز جدا نخواهند شد. میلگرد آجدار در انواع مختلفی تولید میشود و هر کشوری بر اساس استاندارد های خود میلگرد های متناسب با سازه های مسکونی و همچنین سازه های کوچک و بزرگ را تولید و برای مصرف به بازارهای داخلی عرضه میکند. کشور ما نیز مطابق با استاندارد های کشورهای مختلف دنیا مانند روسیه، آمریکا و همچنین کشورهای اروپایی انواع میلگرد های آجدار را تولید میکند که از جمله این میلگرد ها باید به میلگرد نوع A1،A2،A3 و A4 اشاره نمود.

خرید میلگرد

برای خرید میلگرد ابتدا باید مراکز معتبر و مجاز مانند شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران را انتخاب کنید که از سابقه طولانی در زمینه فروش آهن آلات برخوردار هستند. اما تفاوت خرید میلگرد آجدار از مراکز معتبر با مراکز فروش غیر معتبر چیست؟ استاندارد بودن میلگرد های آجدار از جمله دلایلی است که با توجه به ان باید خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید. میلگردها باید بر اساس استاندارد های کشور ایران تولید شده باشند. برای خرید میلگرد آجدار باید گرید آنرا مد نظر قرار دهید و متناسب با نیاز خود میلگرد با گرید مناسب را انتخاب و خریداری کنید. برای خرید میلگرد آجدار با گرید متناسب با سازه خود میتوانید با کارشناسان آهن میران تماس حاصل کرده و مشاوره کاملی را قبل از خرید دریافت نمایید.

برای مشاهده قیمت میلگرد به صفحه لیست قیمت میلگرد در صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید.
همچنین میتوانید برای دریافت لحظه ای قیمت انواع آهن آلات در کانال تلگرامی بازرگانی آهن و فولاد میران عضو شوید لینک کانال در سایت موجود میباشد