10 / 10
از 27 کاربر

میلگرد ساده

میلگرد ها به طور کلی و همانطور که بسیاری از شما میدانید در ساخت بنا، زیر سازی و ستون های بتنی یک ساختمان به منظور جلوگیری از حرکت و تکان های احتمالی بتن به کار میروند تا بتن دچار تغییر نشده و ریزش نکند.میلگرد در کشورهای مختلف با استاندارد های مختلفی تولید و عرضه میشوند.میلگردهایی که در ایران تولید میشوند استاندارد های خود را دارد.استاندارد های میلگرد های تولید شده در ایران عبارتند از A1،A2 و A3 . از جمله میلگرد هایی که کاربرد فراوانی در صنعت ساختمان سازی دارند میلگرد ساده میباشد.از میلگرد ساده به منظور کارهای متداول و رایج ساختمانی استفاده میشود.قطر اسمی یکی از شاخصه های مهمی است که در تشخیص و همچنین اندازه گیری میلگرد ساده به کار میرود.قطر اسمی در حقیقت قطر عرض میلگردی است که توسط ان قطر دایره ای میلگرد مشخص میشود.در تمانی میلگرد های ساده تولید شده برگ شناسایی وجود دارد که مشخصه قطر میگرد در ان درج شده است.میلگرد ساده سطحی صاف و بدون آج دارد و شکل ان همانند بتن است.میلگرد های ساده با علامت Øکه به آن فی نیز میگویند شناخته میشوند.

کاربرد میلگرد ساده

میلگردهای ساده از جمله میلگردهایی هستند که از هیچگونه آجی به منظور اتصال با بتن بر روی خود برخوردار نیستند. آرماتور ساده بیشتر در قسمت کف ساختمان و بمنظور آرماتور بندی استفاده میشود. این نوع میلگرد ها میتوانند با مقاومت کششی خود از پاشیدن بافت بتن تا حد زیادی جلوگیری کنند و استحکام سازه را چندین برابر افزایش دهند. میلگرد ساده بر خلاف میلگردهای آجدار کاربرد کمی در صنایع نیز دارند و میتوانند به عنوان شفت های صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. میلگرد های ساده در انواع مختلفی تولید میشوند که تفاوت آنها مربوط به قطر میلگرد میشود. برای پی بردن به قطر میلگرد باید به برگ شناسایی آن رجوع کنید. برگ شناسایی میلگرد این امکان را فراهم خواهد کرد تا بتوانید بر اساس قطر اسمی، میلگر د مناسب را خریداری کنید.

خرید میلگرد ساده

برای خرید میلگرد ساده باید قیمت ها را در نظر داشته باشید زیرا قیمت میلگرد و بطور کلی آهن آلات نوسان زیادی دارد. تغییر نرخ ارز تاثیر بسیار زیادی را بر روی قیمت میلگرد خواهد گذاشت و هرچه قیمت ارز افزایش یابد در نتیجه قیمت میلگرد نیز جهش خواهد داشت. کمبود فلزات و همچنین مواد اولیه تولید میلگرد که از دیگر کشورها وارد ایران میشوند نیز مستقیما قیمت میلگرد ساده را تحت تاثیر قرار خواهند داد. شرکت هایی که در کشور ما بعنوان تولید کننده فلزات و همچنین میلگرد فعالیت میکنند در صورتیکه با کمبود مواد اولیه و یا افزایش قیمت مواد مواجه شوند به نسبت قیمت میلگرد را نیز افزایش خواهند داد. برای خرید میلگرد ساده پیشنهاد میشود تا ابتدا استعلام قیمتی را تهیه کرده و سپس خرید خود را با اطمینان خاطر از بابت قیمت میلگرد انجام دهید. شرکت میران آهن از کارشناسان زبده ای در تیم فروش خود برخوردار است که میتوانند اطلاعات کاملی را از بابت قیمت در اختیار شما قرار داده و با اطمینان خاطر هر چه بیشتر  بتوانید خرید خود را انجام دهید.

قیمت میلگرد ساده 

قیمت میلگرد 10 ساده ساختمانی :15500

قیمت میلگرد 10 ساده صنعتی : 17500

قیمت میلگرد 12 ساده الی 32 ساده به شرط رزوه و کشش :تماس بگیرید 

 

به علت نوسانات قیمت در بازار لطفا قبل از هر اقدامی برای خرید میلگرد ساده با کارشناسان ما در بازرگانی آهن و فولاد میران تماس حاصل فرمایید 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :