میلگرد صنعتی

میلگرد ها از جنس فولاد ساخته و تولید میشوند که در صنعت و ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارند.در تمامی کشور ها از میلگرد به عنوان بخش اصلی ساختمان سازی و مقاوم سازی در ستون ها و همچنین کف ساختمان استفاده میشود.میلگرد در انواع مختلفی ساخته و تولید میشوند. میلگرد آجدار ،میلگرد ساده ،میلگرد صنعتی و میلگرد زیگزاگ از جمله میلگردهایی هستند که کاربرد فراوانی دارند.میلگگردهای اجدار که اج هایی همانند نخ یا طناب به دور میله فولادی پیچیده شده اند و دور تا دور ان را فرگرفته اند و بیشتر در ساختمان سازی و مقاوم سازی ستون ها به کار میرود. این نوع میلگردها با چسبندگی که بین عاج خود و بتن ایجاد میکنند باعث جلوگیری از حرکت و تکان  بتن و در نتیجه ترک یا از هم پاچیدن بتن میشود.میلگرد های ساده که سطحی صاف دارند و برای مقاوم سازی بتن در کف ساختمان به کار میروند.

برای دیدن لیست کامل قیمت انواع میلگرد به صفحه قیمت میلگرد از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

قیمت میلگرد

کاربرد میلگرد صنعتی

میلگرد صنعتی با توجه به نیاز صنایع به میلگرد، تولید و به بازار مصرف عرضه میشود. میلگرد صنعتی برای مصارف ساختمانی مناسب نیست و تنها از آن در بخش های صنعتی استفاده میشود. برای ساخت میلگرد صنعتی از فولاد که یکی از مهمترین فلزات در ساخت میلگرد محسوب میگردد استفاده میشود. میلگرد های صنعتی از لحاظ قطر و همچنین ساختار با میلگردهای معمولی متفاوت هستند. بیشتر میلگردهایی که امروزه در بخش ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند از نوع آجدار هستند در صورتیکه میلگردهای صنعتی از هیچگونه آجی بر روی خود نبوده و سطح آنها کاملا صاف و سیقلی میباشد. البته میلگردهای صنعتی آجدار نیز وجود دارند که برای برخی فعالیت های صنعتی استفاده میشوند ولی به طور کلی میلگردهای با سطح صاف و سیقلی  در صنایع کاربرد بیشتری دارند. قطر این میلگردها بیشتر از میلگرد های معمولی است و به مراتب از مقاومت خمشی بیشتری نیز برخوردار هستند.

خرید میلگرد صنعتی

میلگردهای صنعتی نیز مانند دیگر محصولات فلزی در دو نوع مرغوب و نا مرغوب تولید میشوند که از این رو  باید به این موضوع یعنی مرغوب بودن میلگردها قبل از خرید توجه داشته باشید. میلگردهای مرغوب از مواد اولیه با کیفیت تولید شده اند که میتواند مقاومت کششی و همچنین پایداری میلگرد را چندین برابر افزایش دهد. برای پی بردن به مرغوبیت میلگرد باید مراکز معتبر را برای خرید انتخاب کنید که فلزات استاندارد و تایید شده را بفروش میرسانند. خرید میلگرد صنعتی باید با توجه به سایز آن انجام شود. میلگرد های صنعتی از سایزبندی های متفاوتی برخوردار هستند و در دو نوع آجدار و بدون آج تولید میشوند که متناسب با نیاز خود باید میلگرد مناسب را انتخاب و خریداری کنید. شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران  از شرکت های فعال در زمینه فروش میلگردهای صنعتی و دیگر آهن آلات میباشد که تنها محصولات استاندارد را عرضه میکند و برای خرید از این مجموعه تنها یک تماس با کارشناسان شرکت کافیست.

 قیمت میلگرد ساده صنعتی به شرط رزوه و کشش 

بروز رسانی قیمت:1399/12/14

10 ساده 6 متری  14200

12 الی 28 ساده 6 متری  13800

32 الی 42  ساده  6 متری 14000 

برای خرید میلگرد صنعتی با کارشناسان ما در بازرگانی آهن و فولاد میران تماس حاصل فرمایید 

تلفن تماس :66670565

02166670609 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :