9 / 10
از 350 کاربر

قیمت ورق آهن

قیمت روز ورق آهن | قیمت آنلاین ورق سیاه | قیمت ورق فولاد مبارکه اصفهان | قیمت لحظه ای ورق آهن سیاه

قیمت ورق آهن

قیمت ورق آهن از موارد مهمی است که پیش از خرید آهن آلات توسط پیمانکاران و مجریان طرح های ساخت و ساز فلزات در نظر گرفته می شود. بازرگانی آهن میران بیش از سه دهه است که توانسته فعالیت خود را در صنعت فروش آهن آلات آغاز نماید و بدین وسیله توانسته اند عرضۀ انواع ورق ساختمانی، ورق سیاه، میلگرد، تیراهن، نبشی، پروفیل و ... را در لیست محصولات جهت جلب رضایت مشتریان برآورده سازند. متناسب با ویژگی و موارد کاربردی که ممکن است آهن آلات در صنایع مختلف داشته باشند، قیمت ورق آهن نقش اساسی در هزینه های اجرایی یک پروژه خواهد داشت. به عنوان مثال پیش از آغاز پروژه های ساختمانی، قیمت ورق در محاسبات هزینۀ کلی برآورد می شود.

قیمت ورق ساختمانی

در حالت کلی، قیمت ورق ساختمانی بر اساس شاخص های از پیش تعریف شده، مشخص می شود. در واقع قیمت ورق ساختمانی بر مبنای جنس، سایز، ضخامت و وزن صورت می گیرد.

جهت امور مصارف صنعتی از انواع ورق فولادی اعم از ورق سیاه، ورق روغنی، ورق شیروانی، ورق استیل، ورق رنگی، ورق گالوانیزه، ورق آلیاژی و روق عرضه فولادی استفاده می شود. هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصربفرد هستند و بدین وسیله در اجرای پروژه های مختلف، می توان از انواع ورق فلزی بهره برد. بدیهی است که قیمت ورق سیاه و دیگر ورق های رایج در بازار آهن آلات در نظر گرفته شوند.

در نظر داشته باشید که به علت نوسانات قیمت در بازار همه قیمت های اعلامی در سایت صرفا جهت اطلاع خریداران از پایه قیمت محصولات میباشد

برای دریافت قیمت بروز ورق با کارشناسان ما تماس بگیرید 021:66670609

لیست قیمت ورق سیاه 1401/03/04
نام وزن تقریبی سایز قیمت
 قیمت ورق2میل فولادمبارکه  32  1*2 25800
 قیمت ورق3میل فولادمبارکه  210   1.5*6 24500
 قیمت ورق4میل فولادمبارکه   282  1.5*6 24500
قیمت ورق5میل فولادمبارکه   353 1.5*6 25100
قیمت ورق6میل فولادمبارکه   425 1.5*6 24500
قیمت ورق8میل فولادمبارکه  565 1.5*6 24500
قیمت ورق10میل فولادمبارکه  710 1.5*6 24500
 قیمت ورق12میل فولادمبارکه  850  1.5*6 24500
 قیمت ورق15میل فولادمبارکه  1060  1.5*6 24500
 قیمت ورق20میل کاویان  1415  1.5*6 25500
 قیمت ورق25میل کاویان  1765  1.5*6 25500
 قیمت ورق30میل کاویان  2120  1.5*6 تماس 
فروش انواع ورق (سیاه | گالوانیزه | رنگی )      
 برای اطلاع بیشتر لطفا تماس بگیرید 66670609-66670565      
 قیمتها با احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده میباشد       
       

لازم به ذکر است که قیمت ورق آهن بر مبنای عوامل متعددی تعیین می گردد که در مطالب پیشین به موارد مهم آن اشاره نمودیم. جنس ورق، ابعاد و وزن علاوه بر آنکه مشخص کنندۀ قیمت ورق هستند، نقش اساسی بر روی وزن یک سازۀ فولادی خواهد داشت.

جهت اطلاع از قیمت آنلاین ورق ساختمانی می توانید با مرکز فروش بازرگانی آهن میران تماس حاصل فرمائید. این مجموعه همواره آمادۀ پاسخگویی به پرسش های شما مشتریان گرامی در سراسر کشور می باشند.

قیمت ورق سیاه

قیمت ورق سیاه بر اساس معیارهای مهمی همچون طول و عرض، ضخامت و میزان چگالی ورق تعیین می گردد. ورق سیاه کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد چون از قابلیت های بارز این نوع ورق می توان به انعطاف پذیری بالا و مقاومت در برابر حرارت بالا اشاره نمود.

چند وقت اخیر نوسانات شدید ارزی به نحوی موجب افزایش قیمت ورق آهن در سطح بازار داخل گردید. طبعتاً مصرف کنندگان را وادار نمود که پیش از راه اندازی پروژه های ساخت و ساز بروزترین قیمت ورق ساختمانی را در محاسبات هزینه های پروژه برآورد نمایند. با توجه به اینکه اکثر ورق های فولادی وارداتی هستند، متأسفانه وضعیت تحریم آمریکا بر علیه ایران و به ثباتی قیمت ارز، وضعیت قیمت ورق ساختمانی را تحت الشعاع خود قرار دهد و وابسته به بازار جهانی باشد. در عین حال هزینه های بالای حمل و نقل حین واردات، تأثیر مستقیم بر روی قیمت ورق خواهد داشت و مجریان پروژه های ساختمان سازی، پیش از انجام هر پروژه ای نیاز به محاسبات قیمت ورق های ساختمانی دارند چون تأثیر مستقیم بر روی هزینۀ کلی پروژه های اجرایی خواهد داشت.

قیمت ورق آهن

ورق ساختمانی می تواند شامل ورق های گالوانیزه، ورق سیاه، ورق رنگی، ورق فولادی و ... باشند که در قسمت های مختلف امور ساخت و ساز مورد استفاده قرار گرفته می شوند. برآورد هزینۀ کلی اجرای پروژه های ساخت و ساز وابسته به قیمت ورق ساختمانی می باشد. افزایش ناگهانی قیمت ورق آهن بر اساس نابسمانی وضعیت نرخ ارز، یکی از دغدغه های بزرگ برای کارفرمایان و مجریان عملیات ساختمانی به شمار می رود. جهت تهیۀ آهن آلات ساختمانی می توانید با واحد فروش آهن میران تماس حاصل فرمائید و پس از مشورت و آگاهی از قیمت روز محصولات، به صورت اینترنتی سفارش داده و درب محل تحویل بگیرید.

علت نوسانات قیمت ورق ساختمانی

از ابتدای متن به موارد مهمی که عامل اصلی نوسانات قیمت ورق ساختمانی در بازار است، اشاره نمودیم. وجود تحریم های حاکم در کشور و نوسانات قیمت ارز عوامل مهم و اساسی تأثیرگذار بر قیمت ورق آهن خواهد داشت و مجموعه هایی که قصد راه اندازی پروژه های عمرانی و ساختمانی دارند، آگاهی از قیمت آنلاین آهن آلات لازم است. همانطور که می دانید تنوع ورق های فولادی که در اجرای پروژه های ساخت و سازی مورد استفاده قرار گرفته می شوند، عبارتند از ورق گالوانیزه، ورق سیاه، ورق شیروانی، ورق روغنی است که بیش از انواع ورق جهت ساخت سقف، درب و پنجره، ستون و دیگر اجزای فلزی مورد نیاز در پروژه های ساختمانی به کار برده می شوند. قطعاً قیمت ورق سیاه، ورق آهنی، قیمت ورق گالوانیزه، قیمت ورق شیروانی و ... بر روی برآورد هزینه های کلی پروژه تأثیرگذار می باشد.

قطعاً پیش از اجرای هر پروژه ای که نیازمند به استفاده از ورق سیاه هستید، اطلاع از قیمت ورق سیاه ضرورت دارد و تأثیر مستقیم بر روی هزینه های کلی پروژه های ساخت و ساز خواهد داشت. جهت تأمین ورق های ساختمانی، توصیه می کنیم به مراکز معتبر عرضۀ آهن آلات مراجعه نمائید چون تأثیر مستقیم بر روی کیفیت بالای محصولات فولادی خواهد داشت.

نیاز به ذکر است که تعیین قیمت ورق سیاه بر اساس جدول بندی از پیش تعیین شده صورت می گیرد چون شاخص استاندارد تعریف شده و مشخصات فیزیکی ورق از جمله طول، عرض و ضخامت ارتباط مستقیم بر روی قیمت ورق آهن خواهد داشت. بدین ترتیب هنگام تأمین ورق های ساختمانی، نیاز است که اطلاع دقیق از قیمت آنلاین آهن آلات داشته باشید و جهت آگاهی از قیمت روز، توصیه می کنیم با مراکز معتبر همچون بازرگانی آهن میران تماس حاصل فرمائید و لیست قیمت انواع ورق موجود در بازار را دریافت نمائید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :