قوطی صنعتی

از جمله تجهیزات به کار رفته در ساختمان که امروزه و با رشد ساخت و سازها استفاده از ان نیز به مراتب گسترش یافته است پروفیل میباشد.یکی از انواع پروفیل های موجود قوطی صنعتی میباشد.قوطی صنعتی از جنس الومینیوم،استیل و یا اهن و در اشکال مختلفی همچون چهارگوش و جعبه ای تولید و روانه بازار میشود.البته از فلزات دیگری نیز، قوطی صنعتی تولید میشود ولی فلزاتی که نام برده شد کاربرد بیشتری در تولید این نوع پروفیل دارند.سایزها و ابعاد در نظر گرفته شده برای پروفیل قوطی صنعتی به طور معمول به دو صورت ۶ و۱۲ متری میباشد.بستگی دارد که چه نوع استفاده و کاربردی از قوطی صنعتی شود، انگاه سایزهای ان نیز تغییر خواهد نمود.

کاربرد قوطی صنعتی

قوطی صنعتی به مقاطع فلزی کوچک و بزرگ گفته میشود که تنها در صنایع کاربرد بسیار زیادی دارند و از ضخامت به مراتب بیشتری نسبت به مقاطع ساختمانی برخوردار هستند. قوطی صنعتی به دلیل ضخامت و استحکام بسیار بالا برای ساخت استراکچرهای صنعتی و در صنایعی همچون نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد بسیار زیادی دارد. در ساخت قوطی های صنعتی از آلیاژهای زیادی استفاده میشود که از جمله این آلیاژها باید به استیل، آلومینیوم و همچنین آهن اشاره کرد که هر یک از استحکام و همچنین مقاومت بالایی در برابر دما، رطوبت و همچنین فشار برخوردار هستند. وزن قوطی صنعتی نسبت به ضخامت آن متفاوت است و هر چه از ورق های ضخیم تری در ساخت قوطی استفاده شود در نتیجه وزن آن نیز افزایش خواهد یافت. البته هر چه قوطی ضخیم تر شود در نتیجه مقاومت آن نیز به همان ترتیب افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید قوطی صنعتی

بهترین راهی که برای خرید قوطی صنعتی با کیفیت پیشنهاد میشود مراجعه به مراکز معتبری میباشد که بصورت تخصصی در زمینه فروش آهن آلات و فلزات فعالیت میکنند. شرکت آهن میران با توجه به سابقه طولانی خود و همچنین اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت میتواند بهترین گزینه برای خرید قوطی صنعتی محسوب شود. این شرکت کارشناسانی را گرد آوری نموده است که همگی از تجربه چندین ساله در زمینه تامین و فروش آهن آلات برخوردار هستند و محصولات و مقاطع آهنی شرکت را تنها از میان بهترین ها تهیه و تامین میکنند. کلیه محصولات فلزی این شرکت از کیفیت، دوام و استاندارد های لازم برخوردار هستند و با اطمینان خاطر کامل میتوانید خرید خود را انجام دهید. با خرید قوطی های صنعتی و دیگر فلزات پر کاربرد از این مجموعه دیگر نیازی به استعلام قیمت وجود نخواهد داشت  زیرا کلیه تعرفه های تعیین شده از سوی شرکت مطابق با تعرفه های تعیین شده از سوی سازمان ها و ارگان های مربوطه هستند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :