10 / 10
از 1 کاربر

بولت صنعتی

از جمله تجهیزات و همچنین اتصالاتی که در ساختمان سازی و همچنین صنعت کاربرد بسیار زیادی دارند بولت صتعتی میباشد. .بولت ها به دلیل نقش مهمی که در اتصال دادن دارند  کیفیت انها بسیار حائز اهمیت میباشد.اما پر مصرف ترین و شایع ترین نوع بولت که در بخش های صنعتی و همچنین ساختمان سازی کاربرد دارند پیچ و مهره ها میباشند.پیچ و مهره  از جمله بولت های بسیار مهمی هستند که در اتصال دادن قطعات بسیار پرکاربرد هستند و باعث تحولی بزرگ در صنایع به شمار میروند. صنایع بسیاری وجود دارند که نیاز است تا از بست دهنده ها برای اتصال دو یا چند قسمت به یکدیگر استفاده کنند که از این رو پیچ و مهره ها نقش بسیار مهمی دارند.

بولت صنعتی از بولت هایی است که تنها در صنایع کاربرد دارد و میتواند اتصالی بسیار محکم را  ایجاد کند.  بولت های صنعتی از لحاظ کارکرد میتوان گفت کارکردی مشابه با بولت های ساختمانی دارند اما ساختار آنها به گونه ای است که تنها برای استفاده در بخش های صنعتی مناسب میباشند. بولت صنعتی توسط شرکت های مختلفی که ممکن است خارجی باشند یا ایرانی تولید میشوند. مهم نیست که شرکت تولید کننده بولت های صنعتی خارجی باشند یا ایرانی و مهم این است که بولت ها کیفیت بالایی داشته باشند. کیفیت بالای بولت های صنعتی موجب میشود تا اتصال ایجاد شده با بتن بسیار قوی تر و محکم تر انجام شود.  تجهیزات بزرگ صنعتی برای اینکه اتصال محکمی با هر سطحی برقرار کنند باید از بولت های استفاده شود که از استحکام بالایی برخوردار باشند و با وزن وارد شده به بولت کیفیت و کارایی خود را از دست ندهند.

قیمت بولت صنعتی

بولت های صنعتی به دو دسته بولت های وارداتی و بولت های تولید داخل تقسیم بندی میشوند که برخی از بولت ها با کیفیت بالاتر به طبع قیمت بالاتری نیز  دارند. بولت های ایرانی شاید اینگونه بنظر برسند که به دلیل تولید داخل بودن از کیفیت پایینی برخوردار هستند که البته اینگونه نیست و در حال حاضر بولت های بسیار با کیفیتی وجود دارند که تولید داخل هستند. قیمت بولت صنعتی وارداتی تا حد زیادی تحت تاثیر نوسانات ارزی قرار دارد و در صورتیکه قیمت ارز با نوسان مواجه شود بولت ها نیز افزایش قیمت پیدا خواهند کرد. اگر در جستجوی یک فروشنده هستید که بتوانید بولت صنعتی را با قمیت مناسب از آن تهیه نمایید میتوانید شرکت میران آهن که بصورت تخصصی انواع بولت و آهن آلات وارداتی و ایرانی را بفروش میرساند را انتخاب نمایید. این شرکت امکان استعلام قیمت را نیز برای مشتریان فراهم نموده است و میتوانید قبل از خرید استعلام و دیگر اطلاعات مورد نیاز را تهیه نموده و سپس خرید خود را نهایی کنید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :