برشکاری ورق ساختمانی

بولت یا رول بولت که نوعی از اتصال پیچ و مهره ای به شمار می اید برای اولین بار توسط شرکت هیلتی معرفی و عرضه شد.در اصل از بولت ها برای اتصال ستون ها به ورق و صفحه زیر ستونی استفاده میشود.از بولت ها علاوه بر صنعت ساختمان سازی در صنایع نیز به وفور استفاده میشود.برای اتصال دادن دو قطعه و صفحه به یکدیگر مانند قطعات خودرو و همچنین صنایع نفت و گاز و پتروشیمی استفاده میشود.از جمله کاربرد های بولت ها را میتوان به چند بخش تقسیم کرد که مهم ترین آن استفاده از بولت ها در صنعت ساختمان سازی برای اتصال ستون به زیر ستونی استفاده فراوانی میشود که به انها بولت ساختمانی  را میتوان نام برد.

در ساخت یک سازه از آهن آلات زیادی استفاده میشود که این فلزات در ابتدا به شکل ورق بوده و سپس به کمک دستگاه های برش به قطعات و ابعاد کوچکتری در می آیند. برشکاری ورق ساختمانی نیاز به تجهیزات و همچنین مهارت بالای اپراتور دارد و باید دقت بالایی در برش ورق ها به خرج داده شود. برشکاری ورق ساختمانی به روش های سنتی کاری وقت گیر است و با دقت پایینی انجام میشود. اما امروزه برشکاری ورق ساختمانی به لطف تجهیزات جدیدی که بدین منظور ابداع شده اند با دقت بسیار بالا و همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میشود. البته هنوز برخی کارگاه ها و شرکت ها وجود دارند که برشکاری ورق ساختمانی را به روش های سنتی انجام میدهند  که چندان استفاده از خدمات این شرکت ها پیشنهاد نمیشود.

برشکاری ورق ساختمانی با سرعت و دقت بالا

یکی از خدمات شرکت  میران آهن برشکاری انواع ورق ساختمانی آن هم با سرعت و همچنین دقت بسیار بالا میباشد که همین موضوع رضایت هر چه بیشتر مشتریان شرکت را در پی داشته است. مدرن ترین  تجهیزات در کارگاه های برشکاری این شرکت گرد آوری شده اند تا علاوه بر افزایش دقت در هنگام برش، سفارش مشتری نیز در کوتاه ترین زمان ممکن به او تحویل داده شود. اما نا گفته نماند که این شرکت پرسنل با تجربه و کارکشته ای را نیز به خدمت گرفته که امکان برش با دقت بالا را فراهم آورده اند. برش با دقت بالا در عدم ایجاد ضایعات بر اثر برش اشتباه تاثیر زیادی دارد و میتوان با استفاده از تجربیات این افراد ضایعات  و همچنیین ضرر ناشی از آن را کاهش داد.

شرکت میران آهن انواع محصولات و مقاطع فلزی با برندهای خارجی و ایرانی و با قیمت بسیار مناسب را بفروش میرساند و میتوانید با دریافت اطلاعات و مشاوره از این شرکت محصول مورد نیاز خود را تنها با ثبت سفارش تلفنی انجام دهید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :