انواع توری

توری های به کار رفته در صنایع ساختمانی انواع گوناگونی دارند:

نوعی از این توری ها توری پلی اتیلن میباشد که برای ساختمان و جلوگیری از ریزش مصالح ساختمانی بسیار کاربرد دارند.از این نوع توری همچنین به عنوان جایگزینی برای رابیتس کاری و همچنین در زیر گچ سقف سوله ها به کار برده میشود.استفاده از پلی اتیلن در این نوع توری باعث شده تا ماندگاری بالا در طبیعت داشته باشد.

نوع دیگری از توری ساختمانی وجو دارد که جایگزین بسیار مناسبی برای گونی و نایلون ها در نمای ساختمان ها میباشد.این نوع توری علاوه بر اینکه مقاومت بالاتری در برابر ریزش مصالح و همچنین افتاب دارد، ظاهری بسیار زیباتر نسبت به گونی و سایر توری ها  دارد.از دیگر مزیت های این توری بادگیری مناسب ان است که ایمنی پرسنل مشغول به کار بر روی نمای ساختمان را افزایش میدهد.

توری های ساختمانی که چند سالی است بر روی سازه های نیمه کاره نصب میشود شاید در نگاه اول چندان ضروری به نظر نرسند. برخی بر این باورند که وجود این توری ها چندان ضروری نیست اما واقعیت آن است که استفاده از انواع توری مزیت های بسیار زیادی را ایجاد میکند. انواع توری که برای پوشش نمای ساختمان های نیمه کاره استفاده میشود از جنس پلی اتیلن هستند که بزرگترین ویژگی بوجود آمده از آنها مربوط به جلوگیری از سقوط اشیا و اجسام بر روی عابرین و همچنین کارگرانی میشود که در پایین سازه مشغول به رفت و آمد و فعالیت هستند.  حفظ نمای ظاهری ساختمان نیز از دیگر ویژگی های ایجاد شده با استفاده از توری های ساختمانی میباشد. اما انواع توری های ساختمانی تنها برای پوشاندن نمای ساختمان استفاده نمیشوند و کاربردهای دیگری نیز دارند.

انواع توری مناسب برای گچ کاری و رابیتس کاری

توری های مختلفی وجود دارند که برخی از آنها برای پوشاندن نمای ساختمان و برخی دیگر نیز برای گچ کاری و همچنین بعنوان جایگزینی برای رابیتس کاری مورد استفاده قرار میگیرند. این توری ها در مواقعی که نیاز به رابیتس چندان احساس نمیشود و همچنین گچ کاری های سوله ها کاربرد دارند. انواع توری مناسب برای گچ کاری و رابیتس کاری را میتوانید از آهن میران یکی از شرکت های عرضه کننده انواع آهن آلات و تجهیزات مورد نیاز برای ساختمان سازی تهیه نمایید. قیمت و کیفیت توری های ساختمانی که توسط شرکت میران آهن به فروش میرسند بسیار مناسب هستند و همچنین امکان خرید از راه دور نیز برای مشتریان تنها با یک تماس فراهم شده است. با خرید تلفنی از این شرکت میتوانید با دریافت مشاوره خرید خود را انجام دهید که این موضوع برای افرادی که آشنایی چندانی با توری ها ندارند یک ویژگی محسوب میگردد.

قیمت انواع توری 

برای دریافت قیمت انواع توری با کارشناسان بازرگانی آهن و فولاد میران تماس حاصل فرمایید 02166670609

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :