کاربرد پروفیل مبلی

پروفیل مبلی از جمله پروفیل های با خصوصیات عالی میباشد که در صنایع و مجموعه های تولیدی برای ساخت وسایل و تجهیزات مختلف کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است. از جمله کاربرد های پروفیل مبلی باید به خودروسازی ها، مبل و صندلی سازی، دوچرخه سازی، صنایع تولید لوازم خانگی و کانکس و کانتینر سازی اشاره نمود. پروفیل های مبلی از تنوع ابعادی بسیار زیادی برخوردار هستند و میتوان پروفیل های مبلی در ابعاد و سایزهای گوناگون را برای تولید وسایل و تجهیزات مختلف تهیه نمود.

تنوع پروفیل های مبلی نسبت به پروفیل هایی که در صنایع و صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند بسیار بیشتر است.  پروفیل های مبلی از قلبلیت جوش پذیری برخوردار هستند و در صورتیکه نیاز به اتصال با جوش وجود داشته باشد به راحتی میتوان از نوع خاصی جوش برای اتصال این نوع پروفیل ها استفاده نمود. کیفیت سطح پروفیل های مبلی قابل مقایسه با دیگر پروفیل های سبک و سنگین نیست.

سطوح پروفیل های مبلی چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ دوام در جایگاهی بسیار بالاتر از دیگرپروفیل ها قرار میگیرند. فرم    پذیری پروفیل های مبلی مثال زدنی است و میتوان مطابق با آنچه که مد نظر داریم آنها را برای ساخت تجهیزات و وسایل گوناگون، شکل و فرم داد.

خرید پروفیل مبلی

برای خرید پروفیل مبلی به این موضوع توجه داشته باشید این پروفیل ها در شرکت های داخلی و خارجی گوناگونی تولید میشوند که هر یک از لحاظ کیفی با یکدیگر یکسان نیستند. کیفیت پروفیل های مبلی باید به گونه ای باشد که با فشار وارد آمده، گذر زمان و همچنین برخورد آب و رطوبت و گرما هیچگونه تغییری نکرده و دوام طولانی داشته باشد. تشخیص یک پروفیل مبلی با کیفیت از پروفیل های بی کیفیت مشکل است پس بهتر است تا شرکت و یا فروشگاهی را برای خرید انتخاب کنید که با کیفیت ترین ها را بفروش میرساند. شرکت آهن میران از معدود شرکت هایی است که تنها پروفیل های با کیفیت را بفروش میرساند و شما هم برای خرید پروفیل های با کیفیت میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.