همه چیز درباره تنوع توری های فلزی

تورهای فلزی

بررسی توری های فلزی

توری های فلزی از نمونه محصولات کاربردی و فرآورده های فولادی هستند. این سازه های نوعی شبکه های فولادی از اتصال سیم ها و کشش ورق های فولادی ساخته می شوند. همچنین جهت پاسخ دهی بیشتر به نیاز متقاضیان از این توری ها به دو صورت ساده و آجدار تولید خواهد شد.

البته جهت خریداری این سازه های کاربردی می توان آن ها را در دو حالت رولی و ورقه ای تهیه کرد. تقاوت این دو نوع بسته بندی در میزان انعطاف پذیری آن ها خواهد بود.

کاربرد های این سازه

سازه نام برده دارای انواع بسیار متعددی است که هر یک آز آن ها دارای کاربرد های متمایزی هستند. اما اصلی ترین کاربرد آن ها جنبه حفاظتی از فضایی مشخص را خواهد داشت.

همچنین می بایست در نظر داشت چنین سازه های متسحکمی قابلیت استفاده در مصارف ساختمانی ارائه خواهند داد. در ادامه مطالب به بررسی کاربرد و انواع متداول این سازه منحصر به فرد پرداخه شده است.

معرفی توری پرسی و کاربرد آن

یکی از پر تقاضا ترین فرآورده های فولادی، توری پری است. این سازه دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر خراشیدگی خواهد داشت. به همین علت دارای کاربری در زمینه های زیر خواهد بود.

 • ایجاد حفاظ بندی فضا
 • ساخت قفسه های نگهداری حیوانات
 • مورد استفاده در ساختمان سازی
 • قابل استفاده به عنوان حفاظ پنجره

توری مرغی و زمینه های کاربری آن

توری مرغی از ساختار منحصر به فردی به نسبت سایر توری های مذکور برخوردار است. این سازه استسنایی در ابعاد 4/0 تا 7/0 تولید می شود. توری های مرغی از شبکه های شش ضلعی متصل به یکدیگر ساخته خواهند شد و شباهت بالایی به توری های فرنگی خواهند داشت.

این توری به علت کیفیت فوق العاده ای که دارد از قیمت بالاتری به نسب سایر توری ها برخوردار می باشد و همچنین به دور روش سرد و گرم تولید خواهند شد. در ادامه مطالب به کاربرد های این سازه اشاره شده است.

 • کاربرد در ساخت ستون و گچ کاری ها
 • مورد استفاده در اجرا زیر سازی کاشی
 • قابل استفاده برای ساخت قفس و تقسیم فضا
تورهای فلزی
توری های فلزی

توری سرندی چه کاربرد هایی دارد؟

توری سرندی دارای مشخصات فیزیکی بسیار متمایزی از سایر توری های موجود خواهد بود. این توری به شکل واحد های لوزی هستند. این سازه از جنس های مختلف آهن، استیل، گالوانیزه، مسوار و فولادی تولید خواهند شد. لوزی های توری سرندی در ابعاد 1 تا 100 میلی متری تعیین می شوند.

در ادامه به سایر کاربرد های این توری کاربردی اشاره خواهی کرد.

 • مورد استفاده برای مقاوم سازی دیوار
 • کاربردی در ساخت حصار ادگان و مناطق نظامی
 • جداکننده مزارع و زمین ها
 • ساخت فنس حیوانات
 • مورد استفاده در کارخانه ها و معادن

خلاصه مطالب

توری های فلزی کاربردی ترین سازه های فولادی هستند که از اتصال رشته و سیم های فولادی تولید می شوند. این قطعه های کاربردی دارای تنوع بسیار بالایی می باشند که برای تهیه آن ها از انواع فلز ها و فولاد ها به عنوان مواد اولیه استفاده می شود.

قیمت آهن
ستون سازی

بازرگانی آهن میران فعال در زمینه فروش انواع آهن آلات ساختمانی است. این بازرگانی در سایت خود قیمت های را به صورت روزانه به روز رسانی کرده و آخرین اخبار از قیمت های بازار آهن آلات  را در سایت خود منتشر می کند. . از جمله محصولاتی که این بازرگانی در آن فعالیت دارد می توان به مواردی چون: میگلرد، تیرآهن ، هاش، مفتول، ورق آهن و مواردی دیگری از محصولات این حوزه اشاره کرد.

بازرگانی آهن میران فعال در زمینه فروش انواع آهن آلات ساختمانی است. این بازرگانی در سایت خود قیمت های را به صورت روزانه به روز رسانی کرده و آخرین اخبار از قیمت های بازار آهن آلات  را در سایت خود منتشر می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *