کاربردهای میلگرد ساده

میلگردهای ساده از جمله میلگردهایی هستند که از هیچگونه آجی به منظور اتصال با بتن بر روی خود برخوردار نیستند. آرماتور ساده بیشتر در قسمت کف ساختمان و بمنظور آرماتور بندی استفاده میشود. این نوع میلگرد ها میتوانند با مقاومت کششی خود از پاشیدن بافت بتن تا حد زیادی جلوگیری کنند و استحکام سازه را چندین برابر افزایش دهند. میلگرد ساده بر خلاف میلگردهای آجدار کاربرد کمی در صنایع نیز دارند و میتوانند به عنوان شفت های صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. میلگرد های ساده در انواع مختلفی تولید میشوند که تفاوت آنها مربوط به قطر میلگرد میشود. برای پی بردن به قطر میلگرد باید به برگ شناسایی آن رجوع کنید. برگ شناسایی میلگرد این امکان را فراهم خواهد کرد تا بتوانید بر اساس قطر اسمی، میلگر د مناسب را خریداری کنید.

خرید میلگرد ساده

برای خرید میلگرد ساده باید قیمت ها را در نظر داشته باشید زیرا قیمت میلگرد و بطور کلی آهن آلات نوسان زیادی دارد. تغییر نرخ ارز تاثیر بسیار زیادی را بر روی قیمت میلگرد خواهد گذاشت و هرچه قیمت ارز افزایش یابد در نتیجه قیمت میلگرد نیز جهش خواهد داشت. کمبود فلزات و همچنین مواد اولیه تولید میلگرد که از دیگر کشورها وارد ایران میشوند نیز مستقیما قیمت میلگرد ساده را تحت تاثیر قرار خواهند داد. شرکت هایی که در کشور ما بعنوان تولید کننده فلزات و همچنین میلگرد فعالیت میکنند در صورتیکه با کمبود مواد اولیه و یا افزایش قیمت مواد مواجه شوند به نسبت قیمت میلگرد را نیز افزایش خواهند داد. برای خرید میلگرد ساده پیشنهاد میشود تا ابتدا استعلام قیمتی را تهیه کرده و سپس خرید خود را با اطمینان خاطر از بابت قیمت میلگرد انجام دهید. شرکت میران آهن از کارشناسان زبده ای در تیم فروش خود برخوردار است که میتوانند اطلاعات کاملی را از بابت قیمت در اختیار شما قرار داده و با اطمینان خاطر هر چه بیشتر بتوانید خرید خود را انجام دهید.

برای مشاهده قیمت میلگرد به صفحه لیست قیمت میلگرد در صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید.
همچنین میتوانید برای دریافت لحظه ای قیمت انواع آهن آلات در کانال تلگرامی بازرگانی آهن و فولاد میران عضو شوید لینک کانال در سایت موجود میباشد