کاربرد مش ساختمانی

مش ساختمانی از انواع فلزات پر کاربرد در ساخت سازه های مسکونی و غیر مسکونی است که برای کف سازی مورد استفاده قرار میگیرد. مش ساختمانی در واقع مجموعه ای از شبکه های به هم بافته شده است که این اتصال از طریق جوش صورت میگیرد. مش های ساختمانی در هر کشوری بر اساس استاندارد های تعیین شده در هر کشور تولید میشود و در کشور ما نیز استانداردهای بخصوصی برای تولید مش وجود دارد. مش های ساختمانی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و میتوانند وزن بالایی که از سازه وارد میشود را به خوبی تحمل کنند.

حمل و نقل مش ساختمانی به دلیل وزن کمی که دارد تا حد زیادی تسهیل شده است و در مدت زمان کوتاهی میتوان مش ها را از محل کارگاه تا ساختمان مورد نظر حمل نمود. نصب آسان  بدون دردسر مش های ساختمانی هزینه نصب را تا حد زیادی پایین آورده و همچنین سهولت در نصب را به همراه داشته است. استفاده از مش های ساختمانی صرفه اقتصادی بسیار بیشتری را بوجود خواهد آورد زیرا از قیمت به مراتب پایینتری نسبت به دیگر مصالح ساختمانی فلزی برخوردار هستند.

خرید مش ساختمانی

برای خرید مش ساختمانی باید به مراکز فروش آهن آلات مراجعه کنید. با وجود تعداد زیادی از شرکتهای فعال در زمینه فروش و عرضه فلزات ساختمانی و آهن آلات ممکن است سر درگمی هایی در انتخاب یک شرکت برای شما بوجود آید. برای خرید مش ساختمانی باید توجه داشته باشید که فروشنده جزو فروشندگان مجاز باشد. فروشندگان مجاز از دو مزیت برخوردار هستند که این دو ویژگی در شرکت های غیر مجاز وجود ندارد. شرکت های مجاز مش های با کیفیتی را بفروش میرسانند که استانداردهای لازم را دریافت کرده اند. قیمت مناسب از دیگر ویژگی های خرید مش ساختمانی از مراکز مجاز است. قیمت های در نظر گرفته شده توسط مراکز مجاز کاملا مناسب و تنها در صورتی افزایش خواهد یافت که از سازمان های مربوطه ابلاغیه ای را دریافت کنند.

برای دریافت قیمت انواع مش ساختمانی با کارشناسان ما در بازرگانی آهن و فولاد میران تماس حاصل فرمایید. از کارشناسان ما فبل از هر اقدامی برای خرید مش ساختمانی مشاوره رایگان دریافت نمایید تا شما را برای خرید بهتر و مطمئن تر راهنمایی کنند

همچنین شما میتوانید در صفحه اینستاگرامی و تلگرامی بازرگانی آهن و فولاد میران عضو شوید و قیمت انواع آهن آلات را بصورت لحظه ایی مشاهده نمایید

موجودی انبار

1401/01/06

قیمت مش 6 چشمه 10  19000

قیمت مش 6 چشمه 15  19000

قیمت مش 6 چشمه 20   19000

فیمت مش 8 چشمه 10   19000

قیمت مش 10 چشمه 15-20  18000