قیمت میلگرد

قیمت میلگرد | قیمت میلگرد آجدار | قیمت میلگرد صنعتی | قیمت روز میلگرد | قیمت میلگرد ساده | قیمت میلگرد در بازار آهن آنلاین

قیمت میلگرد بازرگانی میران آهن عرضه کننده انواع آهن آلات با قیمت تجاری. شما عزیزان می توانید قیمت میلگرد در انواع مختلف را در این بخش مشاهده نمایید. برای اطلاع از قیمت به روز میلگرد در این بخش با ما همراه باشید.

عکس

لیست قیمت میلگرد امروز

از مهمترین دلایلی که باعث شده تا قیمت میلگرد در کشور ما نوسان داشته باشد میتوان به عدم نظارت دولت و دستگاه های مربوطه اشاره نمود. درست است که عواملی که در بالا به آنها اشاره شد در افزایش و یا حتی کاهش قیمت میلگرد تاثیر گذار است اما نظارت سازمان های مربوطه میتواند باعث ثبات قیمت ها شده و خریدار با اطمینان کامل نسبت به خرید میلگرد اقدام نماید.

در نظر داشته باشید که به علت نوسانات قیمت در بازار همه قیمت های اعلامی در سایت صرفا جهت اطلاع خریداران از پایه قیمت محصولات میباشد/برای دریافت قیمت نهایی با کارشناسان ما تماس بگیرید

جدول میل گرد قیمت :

نام محصول نوع سایزحالت برندقیمت
هرکیلو
قیمت میلگردسادهA2 6/5کلاف امیر آباد22500
قیمت میلگرد ساده فابریک-10شاخهمتین 24000
قیمت میلگرد ساده نوردی-10شاخهتهران 20000
قیمت میلگرد ساده -12الی32شاخهمتین24000
قیمت میلگرد ساده- 6/5کلافکشش.اصفهانتماس
قیمت میلگرد آجدارA28شاخهابهر.سپهر22200
قیمت میلگرد آجدارA210شاخهخرمدشت | تاکستان | ابهر | پارس21200
قیمت میلگرد آجدارA310شاخهامیرکبیر 22000
قیمت میلگرد آجدارA212شاخهابهر | پارس21500
قیمت میلگرد آجدارA312شاخهامیرکبیر22000
قیمت میلگرد آجدارA314الی28شاخهنیشابور21500
قیمت میلگرد آجدارA314 الی32شاخهامیرکبیر 21200
قیمت میلگرد آجدارA314 الی 28شاخهابهر | هیربد | فایکو21000

استعلام قیمت میلگرد

برای استعلام قیمت میلگرد میتوانید با کارشناسان شرکت هایی که در زمینه عرضه و فروش میلگرد و انواع آهن آلات فعالیت میکنند تماس حاصل کنید تا با ارائه لیست قیمت میلگرد به شما اطلاعات کاملی را قبل از هر گونه اقدامی کسب کنید. کی از بهترین گزینه ها برای استعلام قیمت میلگرد شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران است. شرکت بازرگانی آهن وفولاد میران لیست قیمت میلگرد را با بررسی دقیق بازار در اختیار دارد و منصفانه ترین قیمت ها را به شما ارائه خواهد داد.

قیمت به روز میلگرد آجدار 

با دریافت لیست قیمت میلگرد از شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران میران در حقیقت قیمت های روزانه را به دست خواهید آورد. کارشنالسان با تجربه شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران قیمت به روز میلگرد را از کارخانجات تولید کننده و همچنین سطح بازار استعلام کرده و منصفانه ترین و مناسب ترین قیمت را به شما ارائه خواهند داد. همچنین میتوانید با عضویت در کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام این مجموعه قیمت محصولات را بصورت لحظه ای مشاهده کنید

دلایل نوسان قیمت میلگرد

میلگرد یکی از پرکاربرد ترین نوع آهن آلات است که در پروژه های ساختمانی و همچنین عمرانی مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت میلگرد برای افرادی که در زمینه ساختمان سازی و به طور کلی پروژه های عمرانی فعالیت میکنند بسیار مهم است زیرا هر گونه افزایش قیمتی میتواند منجر به بالا رفتن هزینه ساخت شود. نوسان قیمت میلگرد در کشور ما به عوامل مختلفی بستگی دارد که میتوان به افزایش تقاضا، تحریم ها، افزایش صادرات، مداخله دلالان و دیگر موارد اشاره نمود. همین موضوع باعث شده خریداران این فلز پرکاربرد همواره لیست قیمت میلگرد را مشاهده نموده تا نسبت به قیمت هایی که هر روز افزایش یا کاهش می یابند آگاه شوند. لیست قیمت میلگرد این ویژگی را برای خریداران بوجود می آورد که نسبت به خرید و یا عدم خرید میلگرد تصمیم بگیرند.

برای خرید انواع میلگرد آجدار و ساده با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

بازرگانی آهن و فولاد میران آهن

miran ahan

شرکت بازرگانی آهن میران پخش کننده انواع آهن آلات، میلگرد، نبشی و ناودانی، قوطی و پروفیل و …..

لوگو
درباره ما

 

خلاصه مقالات :

فضاساز پلاستیکی

یکی از در دسترس ترین نوع فضا ساز ها، نمونه پلاستیکی آن ها محسوب می شود. این قطعه در کمترین زمان ممکن تهیه شده و در اشکال بسیار متفاوتی تهیه خواهند شد.

این قطعات از مقاومت کمتری به نسبت سایر قطعات فضاساز برخوردار هستند و به همین علت با قیمت مناسب تری عرضه خواهند شد. قابل ذکر است که ضعف این قطعات در عدم مقاومت بسیار بالا و عدم چسبندگی مناسب به بتن ها می باشد.

خلاصه مطالب

اسپیسر میلگرد به عنوان جایگاهی برای ایجاد فاصله میان بتن و مقطع تولید خواهد شد. با در نظر داشتن کاربرد این قطعه برای حفظ سلامت میلگرد، دور از انتظار نیست که در انواع متعددی در دسترس قرار داده شوند.

 

پرفروش ترین نوع شبکه های گریتینگ

با توجه به مطالب فوق، این سازه دارای انواع متعددی است که به نسبت کیفیت و ویژگی هایی که دارند در انواع زمینه های صنعتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

با این حال می توان در نظر داشت که نوع گالوانیزه و فلزی این سازه به نسبت سایر جنس های آن از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. هچنین مقاومت بالا نوع گالوانیزه این سازه آن را به محصولی به صرفه و با دوام تبدیل خواهد کرد.

خلاصه مطالب

گریتینگ کاربردی ترین شبکه فولادی در صنعت محسوب می شود که از فولاد های گالوانیزه یا استلنس استیل تهیه خواهند شد. این شبکه ها با اعمال متنوع ترین اتصال ها به هم پیوند خواهند خورد.

استاندارد های ساخت فولاد مسطح

بی شک جهت ساخت این محصولات نیز از استاندارد های از پیش تعیین شده ای پیروی خواهد شد. این استاندارد ها وابسته به کارآیی، میزان مقاومت مورد نیاز سازه ها و منطبق بر نکات مهندسی کاربردی طراحی و تولید می شود.

در ادامه مطالب به استاندارد های مورد استفاده برای ساخت این فولاد ها اشاره شده است.

  • Ccs
  • Gl
  • Bv
  • Lr
  • Kr
  • Nk
  • Rina

 

خلاصه مطالب

ورق فولادی دریایی از نمونه های مستحکم و کاربردی فولاد های مسطح محسوب می شود. این سازه کاربردی بر پایه استاندارد های از پیش تعیین شده و بر طبق روش نورد گرم تهیه و تولید خواهد شد.

قیمت آهن الات

قیمت میلگرد

 

خلاصه مطالب

میلگرد زیگزاگ از نمونه مصالح پر کاربرد ساختمانی است که با استفاده از روش های تولیدی نورد گرم یا سرد تولید خواهند شد.

این قطعه فولادی به عنوان یکی از متنوع ترین مقطع هایی شناخته می شود که برای ساخت سازه های بزرگ بتنی کاربرد خواهند داشت.

 

 

 

امتیاز ما
خلاصه مطالب

آهن سفید به فولادی گفته می شود که با گالوانیزه پوشش داده شده است. این نوع سازه ها با توجه به مقاوم سازی که دارند به عنوان مستحکم ترین، با صرفه ترین و کاربردی ترین نوع سازه های فولادی موجود شناخته خواهند شد.