قیمت میلگرد

آخرین قیمت های بازار برای انواع میلگرد:

قیمت میلگرد | قیمت میلگرد آجدار | قیمت میلگرد صنعتی | قیمت روز میلگرد | قیمت میلگرد ساده | قیمت میلگرد در بازار آهن آنلاین

 

صفحه اعلام قیمت میلگرد در بازار. آخرین نرخ فروش میلگرد در بازار به صورت روزانه در این صفحه به روز رسانی می شود. شما می توانید برای مشاهده آخرین قیمت بازار به صفحه مورد نظر مراجعه کنید

قیمت میلگرد بازرگانی میران آهن عرضه کننده انواع آهن آلات با قیمت تجاری. شما عزیزان می توانید قیمت میلگرد در انواع مختلف را در این بخش مشاهده نمایید. برای اطلاع از قیمت به روز میلگرد در این بخش با ما همراه باشید.

میلگرد ترمکس
قیمت میلگرد

لیست قیمت میلگرد امروز

از مهمترین دلایلی که باعث شده تا قیمت میلگرد در کشور ما نوسان داشته باشد میتوان به عدم نظارت دولت و دستگاه های مربوطه اشاره نمود. درست است که عواملی که در بالا به آنها اشاره شد در افزایش و یا حتی کاهش قیمت میلگرد تاثیر گذار است اما نظارت سازمان های مربوطه میتواند باعث ثبات قیمت ها شده و خریدار با اطمینان کامل نسبت به خرید میلگرد اقدام نماید.

در نظر داشته باشید که به علت نوسانات قیمت در بازار همه قیمت های اعلامی در سایت صرفا جهت اطلاع خریداران از پایه قیمت محصولات میباشد/برای دریافت قیمت نهایی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تاریخ آخرین به روزرسانی قیمت میلگرد : 1401/02/11

جدول میل گرد قیمت :

نام محصول نوع سایزحالت برندقیمت
هرکیلو
قیمت میلگردسادهA2 6/5کلاف امیر آباد256500
قیمت میلگرد ساده فابریک-10شاخهمتین 25500
قیمت میلگرد ساده نوردی-10شاخهتهران 24700
قیمت میلگرد ساده -12الی32شاخهمتین25500
قیمت میلگرد ساده- 6/5کلافکشش.اصفهانتماس
قیمت میلگرد آجدارA28شاخهابهر.سپهر26000
قیمت میلگرد آجدارA210شاخهخرمدشت | تاکستان | ابهر | پارس24500
قیمت میلگرد آجدارA310شاخهامیرکبیر 25800
قیمت میلگرد آجدارA212شاخهابهر | پارس24500
قیمت میلگرد آجدارA312شاخهامیرکبیر25300
قیمت میلگرد آجدارA314الی28شاخهنیشابور25500
قیمت میلگرد آجدارA314 الی32شاخهامیرکبیر 24300
قیمت میلگرد آجدارA314 الی 28شاخهابهر | هیربد | فایکو24200

استعلام قیمت میلگرد

برای استعلام قیمت میلگرد می توانید با کارشناسان شرکت هایی که در زمینه عرضه و فروش میلگرد و انواع آهن آلات فعالیت میکنند تماس حاصل کنید تا با ارائه لیست قیمت میلگرد به شما اطلاعات کاملی را قبل از هر گونه اقدامی کسب کنید. کی از بهترین گزینه ها برای استعلام قیمت میلگرد شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران است. شرکت بازرگانی آهن وفولاد میران لیست قیمت میلگرد را با بررسی دقیق بازار در اختیار دارد و منصفانه ترین قیمت ها را به شما ارائه خواهد داد.

شما می توانید با دانستن قیمت روز میلگرد به بهترین نحو ممکن روند ساخت و ساز خود را از نظر مالی برنامه ریزی کنید و همین موضوع باعث رشد بهتر روند کاری شما می شود.

قیمت به روز میلگرد آجدار 

با دریافت لیست قیمت میلگرد از شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران میران در حقیقت قیمت های روزانه را به دست خواهید آورد. کارشنالسان با تجربه شرکت بازرگانی آهن و فولاد میران قیمت به روز میلگرد را از کارخانجات تولید کننده و همچنین سطح بازار استعلام کرده و منصفانه ترین و مناسب ترین قیمت را به شما ارائه خواهند داد. همچنین میتوانید با عضویت در کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام این مجموعه قیمت محصولات را بصورت لحظه ای مشاهده کنید

دلایل نوسان قیمت میلگرد

میلگرد یکی از پرکاربرد ترین نوع آهن آلات است که در پروژه های ساختمانی و همچنین عمرانی مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت میلگرد برای افرادی که در زمینه ساختمان سازی و به طور کلی پروژه های عمرانی فعالیت میکنند بسیار مهم است زیرا هر گونه افزایش قیمتی میتواند منجر به بالا رفتن هزینه ساخت شود. نوسان قیمت میلگرد در کشور ما به عوامل مختلفی بستگی دارد که میتوان به افزایش تقاضا، تحریم ها، افزایش صادرات، مداخله دلالان و دیگر موارد اشاره نمود. همین موضوع باعث شده خریداران این فلز پرکاربرد همواره لیست قیمت میلگرد را مشاهده نموده تا نسبت به قیمت هایی که هر روز افزایش یا کاهش می یابند آگاه شوند. لیست قیمت میلگرد این ویژگی را برای خریداران بوجود می آورد که نسبت به خرید و یا عدم خرید میلگرد تصمیم بگیرند.

 

در ادامه می خواهیم به برخی از اطلاعات عمومی بپردازیم که در حوزه متریال های ساختمانی ممکن است نیاز باشد هر سازنده ای با آنها آشنا باشد.

در نهایت باید در نظر داشته باشید که هر نوع از انواع میلگرد برای کاربردی خاص تولید شده و نباید آنها را به جای سایز های دیگر این متریال در سازه های غیر مرتبط استفاده کرد. در غیر این صورت ساختمان از ایمنی مناسب برخوردار نخواهد بود و در نهایت باید گفت از نظر فنی و مهندسی ساختمان شما معیار های مناسب و استاندارد شهری را ندارد.

در این صفحه هر روز قیمت میلگرد بروزرسانی شده و به شما کمک می کند تا در زمان مورد نیاز خود از آخرین اخبار قیمت این متریال ساختمانی با خبر باشید.

فضاساز پلاستیکی

یکی از در دسترس ترین نوع فضا ساز ها، نمونه پلاستیکی آن ها محسوب می شود. این قطعه در کمترین زمان ممکن تهیه شده و در اشکال بسیار متفاوتی تهیه خواهند شد.

این قطعات از مقاومت کمتری به نسبت سایر قطعات فضاساز برخوردار هستند و به همین علت با قیمت مناسب تری عرضه خواهند شد. قابل ذکر است که ضعف این قطعات در عدم مقاومت بسیار بالا و عدم چسبندگی مناسب به بتن ها می باشد.

اسپیس میلگرد

اسپیسر میلگرد به عنوان جایگاهی برای ایجاد فاصله میان بتن و مقطع تولید خواهد شد. با در نظر داشتن کاربرد این قطعه برای حفظ سلامت میلگرد، دور از انتظار نیست که در انواع متعددی در دسترس قرار داده شوند.

 

پرفروش ترین نوع شبکه های گریتینگ

با توجه به مطالب فوق، این سازه دارای انواع متعددی است که به نسبت کیفیت و ویژگی هایی که دارند در انواع زمینه های صنعتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

با این حال می توان در نظر داشت که نوع گالوانیزه و فلزی این سازه به نسبت سایر جنس های آن از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. هچنین مقاومت بالا نوع گالوانیزه این سازه آن را به محصولی به صرفه و با دوام تبدیل خواهد کرد.

نگاهی گذرا به گریتینگ: 

گریتینگ کاربردی ترین شبکه فولادی در صنعت محسوب می شود که از فولاد های گالوانیزه یا استلنس استیل تهیه خواهند شد. این شبکه ها با اعمال متنوع ترین اتصال ها به هم پیوند خواهند خورد.

استاندارد های ساخت فولاد مسطح و میلگرد زیگ زاگ

بی شک جهت ساخت این محصولات نیز از استاندارد های از پیش تعیین شده ای پیروی خواهد شد. این استاندارد ها وابسته به کارآیی، میزان مقاومت مورد نیاز سازه ها و منطبق بر نکات مهندسی کاربردی طراحی و تولید می شود.

در ادامه مطالب به استاندارد های مورد استفاده برای ساخت این فولاد ها اشاره شده است.

  • Ccs
  • Gl
  • Bv
  • Lr
  • Kr
  • Nk
  • Rina

سازه کاربردی

قیمت میلگرد

میلگرد زیگزاگ از نمونه مصالح پر کاربرد ساختمانی است که با استفاده از روش های تولیدی نورد گرم یا سرد تولید خواهند شد.

این قطعه فولادی به عنوان یکی از متنوع ترین مقطع هایی شناخته می شود که برای ساخت سازه های بزرگ بتنی کاربرد خواهند داشت.

 

از کاربردی ترین قطعات ساخت پنجره ها، پروفیل فولادی زهوار شناخته می شود این قطعه جهت افزایش استحکام و ایستایی شیشه در قاب پنجره ها به کار برده خواهد شد.

نگاهی کوتاه به آهن صفید

آهن سفید به فولادی گفته می شود که با گالوانیزه پوشش داده شده است. این نوع سازه ها با توجه به مقاوم سازی که دارند به عنوان مستحکم ترین، با صرفه ترین و کاربردی ترین نوع سازه های فولادی موجود شناخته خواهند شد.

فلزی
چهار پهلو فولادی
چهار پلو فولادی و شناخت آن

چهار پهلو فولادی یکی از کاربردی ترین مقاطع ساخته شده با عناصر و آلیاژ های متفاوت می باشد. این قطعه وابسته به نیاز متقاضی در ابعاد و انواع متفاوتی تولید خواهد شد. این محصولات کاربردی قابلیت استفاده در شرایط وی نا مساعد و مرطوب را دارند و وابسته به نیاز متقاضیان دارای انواع متفاوت و منحصر به فردی می باشند.

 

تفاوت قیمت تیرچه و تیرآهن
تیر آهن
تیرآهن
آهن

همانطور که مشهود است وابسته به نوع آن ها و مواد استفاده شده برای تهیه آن ها تعیین می شود. همچنین می بایست در نظر داشت که تحمیل نوسان قیمت به واسطه افزایش ارز و گران تر شدن مواد اولیه صورت می گیرد.

البته نکته حائز اهمیت این است که به واسطه افزایش سیمان و بتن، تیرچه و تیرآهن نیز گران تر خواهند شد.

خاک آهن باقی مانده سازه های فولادی است. در واقع به هنگام تولید هر نوع سازه فولادی مقداری از ضایعات فولادی و دورریز از فولاد برش خورده باقی می ماند. این محصولات قابلیت بازگشت به چرخه تولید را دارند؛ چرا که می توان آن ها را در بسیاری از صنایع کاربردی دیگر مورد استفاده قرار داد.

به طور کلی وظیفه میلگرد افزایش مقاومت سازه های فلزی و بتنی به اندازه 30-40 درصد می‌باشد که در سازه های بتنی مقاومت کششی به اندازه قابل توجهی زیاد می‌شود و از آسیب رساندن توسط نیروهای دینامیکی مانند زلزله به ساختمان جلوگیری می‌کند به همین خاطر میلگرد ها از لحاظ کاربردی مشابه هستند و تفاوت آنها در تکنولوژی ساخت آن ها و آلیاژ مورد استفاده برای ساختشان هست.

نگاهی به قیمت میلگرد

مفتول گالوانیزه چیست؟

اگر بخواهیم به طور مختصر تعریف کنیم مفتول گالوانیزه یک نوع سیم مفتولی به حساب می‌آید که به آن مفتول سفید نیز می‌گویند. همچنین سیم مفتول هایی که از جنس گالوانیزه هستند و یا طی ساخت گالوانیزه شدن تولید می‌شوند یکی از انواع پر مصرف در صنایع می‌باشند که کاربرد های فراوانی نیز در صنعت ساختمان دارند.

ورق گالوانیزه به چه علت شوره میزند و راه حل رفع آن چیست؟

ورق گالوانیزه : یکی از مشکلاتی که در مصالح ساختمانی با آن رو به رو می‌شویم پیدا شدن لکه های مرطوب و سفید است است که شوره سفید نام دارد. این لکه ها بیشتر در جاهای مرطوب و بدون گردش هوا و مکان هایی که اکسیژن یا کربن دی اکسید کمی دارد به وجود می‌آیند. ورق گالوانیزه هم یکی از کحصولاتی است که در معرض این نوع لکه ها قرار می‌گیرد و به دلیل استفاده زیاد این ورق در صنعت نگهداری این محصول همیشه یکی از دغدغه های ذهنی خریداران و فروشندگان می‌باشد.

علت-شوره-زدن-ورق-گالوانیزه
ورق گالوانیزه

نگاهی به قیمت آهن آلات بروزترین قیمت ها

قیمت تیرآهن

قیمت آهن

شوره زدن ورق های گالوانیزه:

شوره سفید که بر روی ورق گالوانیزه به جود می‌آید به علت قرار داشتن در محیط های مرطوب می‌باشد که هیچ هوایی در آن جریان نداشته باشد یا اگر در معرض آب باران قرار گرفت این محصول در محیط بسته باشد به نحوی که لکه آب جمع شده روی ورق سریع خشک نشود باعث به وجود امدن این شوره می‌شوند
این شوره ‌های به وجود آمده بر روی ورق های گالوانیزه در اصل اکسید روی می‌باشند و به همین دلیل در اکثر مواقع لایه‌ای از روی میزنن برای جلوگیری از زنگ زدگی این ورق ها باید موارد احتیاط در این زمینه را رعایت کرد.

 

فولاد در ساختمان سازی

فولاد در ساختمان سازی یکی از پر مصرف ترین متریال شناخته می شود. این سازه قابلیت استفاده چندباره و بازیافتی را دارد. همچنین می بایست اشاره کرد که استفاده از فولاد می تواند موجب افزایش کیفیت، دوام و مقاومت سازه های بتنی باشد.

نگاهی کوتاه به کاربرد ورق های فولادی:

ورق‌های فولادی در ساختمان‌ها برای ساخت کارهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله کاربردهای آن‌ها می‌توان به سقف، دیوار، پوشش و سازه‌های فلزی اشاره کرد. در ادامه به توضیح ویژگی‌های ورق‌های فولادی و کاربردهای آن‌ها در ساختمان سازی پرداخته خواهد شد.

نگاهی گذرا به فولاد در ساختمان سازی: 

فولاد به عنوان یک ماده مقاوم و پایدار در ساختمان‌سازی، از دیرباز تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است. توسعه تکنولوژی و به‌روز شدن روش‌های تولید، باعث شده است که انواع مختلفی از فولادها در ساختمان‌سازی به کار گرفته شوند که با توجه به خصوصیات و نوع کاربری سازه‌ها، بهینه‌سازی شده‌اند.

نگاهی به تیرآهن در ساختمان سازی

اصلی‌ترین کاربرد تیرآهن در ساختمان‌سازی، به عنوان مواد سازه‌ای است. تیرآهن در واقع نوعی فولاد بسیار قوی است که در برابر فشار، نیروی کششی و خمشی، بسیار مقاوم است. به همین دلیل، این نوع فولاد برای ساخت اجزای سازه‌ای مانند ستون‌ها، پایه‌ها و تیرها به کار می‌رود. به طور کلی تیر آهن یکی از متریال های اصلی ساخت پروژه های ساختمانی محسوب می شود. به همین دلیل بیشتر پیمانکاران ساختمانی در هنگام خرید این متریال تحقیقات گسترده ای انجام می دهند که شامل سایز، قیمت و نوع تیرآهن می باشد.

بازرگانی میران آهن عرضه کننده انواع آهن آلات و دیگر متریال های ساختمانی است. شما می توانید برای مشاهده قیمت انواع آهن الات به صفحه قیمت مراجعه کنید.

 

ساختمان های فلزی و استفاده از تیرآهن:

تیرآهن همچنین در ساختمان های فلزی نیز کاربرد دارد. در ساختمان های فلزی، تیرآهن برای ایجاد سازه های محوری استفاده می شود که قابلیت تحمل بارهای سنگین را دارا هستند.

تیرآهن یا به طور دقیق‌تر تیرآهن آرماتور، یکی از مهمترین عناصر ساختمانی است که در صنعت ساختمان‌سازی به کار می‌رود. این نوع فولاد به دلیل ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی خود، در ساخت و ساز بسیار کارآمد است و در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی به کار می‌رود.

 

اصلی‌ترین کاربرد تیرآهن در ساختمان‌سازی، به عنوان مواد سازه‌ای است. تیرآهن در واقع نوعی فولاد بسیار قوی است که در برابر فشار، نیروی کششی و خمشی، بسیار مقاوم است. به همین دلیل، این نوع فولاد برای ساخت اجزای سازه‌ای مانند ستون‌ها، پایه‌ها و تیرها به کار می‌رود.

 

 

 

برای خرید انواع میلگرد آجدار و ساده با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

بازرگانی آهن و فولاد میران آهن

miran ahan

شرکت بازرگانی آهن میران پخش کننده انواع آهن آلات، میلگرد، نبشی و ناودانی، قوطی و پروفیل و …..

لوگو
درباره ما

 

امتیاز ما