تغییر قیمت آهن آلات در هفته دوم آذر ماه

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | شنبه 17 آذر 1397 در ساعت 17 : 30 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت آهن میران در این مطلب قصد دارد تا تغییر قیمت آهن الات در هفته اخیر را در اختیار شما قرار دهد پس با ما همراه باشید. تغییر قیمت آهن آلات در هفته اخیر با نوساناتی همراه بوده است که شروع این نوساناتبه تاریخ هشتم آذر ماه ۹۷ باز میگردد. در طی این روز قیمت آهن آلات با بیشترین کاهش در طی دو هفته اخیر مواجه بودند و از جمله عواملی که باعث شدند تا قیمت آهن آلات روند نزولی به خود بگیرد کاهش جهانی قیمت آهن و همچنین کاهش قیمت ارز میباشد. روند کاهشی قیمت در روز هشتم آذرماه و همچنین روز بعد از آن باعث شد تا بازار آهن آلات بر خلاف تصور با رکود مواجه شود.

این تغییرات کاهشی به روز دهم آذرماه نیز کشیده شد و در این روز فعالان بازار آهن  همچنان افزایش عرضه و در نتیجه کاهش قیمت ها را تجربه کردند. در این روز قیمت برخی آهن آلات مانند میلگرد با نوساناتی همراه بود که میلگرد آجدار سایز ۱۴ کارخانه سیادن ابهر از کیلویی ۴۱۶۰ تومان به ۳۹۴۰ تومان رسید که این روند کاهشی قیمت در این روز را به خوبی نشان میدهد. قیمت نبشی و ناودانی که از جمله آهن آلات پرکاربرد هستند نیز تحت تاثیر تغییر قیمت آهن آلات در هفته اخیر قرار گرفتند و روند کاهشی قیمت ها در روز دهم آذرماه نیز در این آهن آلات مشاهده شد.

تغییر قیمت آهن آلات در هفته دوم آذر ماه

با ادامه روند کاهشی تغییر قیمت آهن آلات در هفته اخیر(هفته دوم آذر ماه)، در روز یازدهم آذر نیز به طور باورنکردنی قیمت ها با ریزش بسیار خوبی مواجه بودند که همین موضوع خریداران انواع آهن آلات را از خرید خود منصرف کرد. دلیل انصراف خریداران از خرید خود انتظار برای کاهش بیشتر قیمت ها بود. به گزارش آهن میران روند کاهشی قیمت ها متوجه قوطی پروفیل و میلگرد نیز شد که این آهن آلات پر مصرف کاهش ۲۰۰ تومانی را تجربه کردند.

در ادامه تغییر قیمت آهن آلات در هفته دوم آذر ماه به روز دوازدهم کشیده شد. خریداران همچنان از خرید خود امتناع کرده و به همین دلیل کاهش قیمت ها در این روز نیز رقم خورد. روند کاهشی قیمت ها باعث شد تا فروش توافقی آهن آلات در بازار آهن داغ شود. رکود فروشندگان را وادار به فروش توافقی نمود و خریداران اندکی که در بازار وجود داشتند توانستند با قیمت های مناسبی آهن آلات مورد نیاز خود را تهیه کنند.

تغییر قیمت آهن آلات در هفته اخیر در روز سیزدهم نیز همچنان به دلیل عدم خرید کاهشی بود بطوری که دیگر قمیت معین و مشخصی برای آهن الات وجود نداشت. آهن میران با توجه به تغییرات قیمت آهن آلات به خریداران پیشنهاد میکند تا خرید خود را با دقت بیشتر و با کسب اطلاعات از فعالان این حوزه انجام دهند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :